Funio

Магазин

Дизайн інтер’єру

Дизайн інтер'єру
вашої мрії

Замовити
Дізнайся про нашу систему знижок

Замовити дизайн інтер'єру
вашої мрії

Замовити

Переваги студії Funio

Реалізуємо будь-яку ідею

Гарантія на наші проекти

Швидка реалізація проекту

Знижки на комплексне замовлення

Наші роботи

Етапи роботи

Етап 1. Обміри

Обміри. У заздалегідь обумовлений день до вас приїде дизайнер і здійснить необхідні виміри квартири. Стояки, електрощит, вентиляція, їх розташування – все це теж враховуватиметься. Процедура триватиме 1,5–2 години. Поки проходитимуть обміри, можете заодно розповісти дизайнерові своє бачення майбутнього дизайну квартири. 🙂

Продовжуємо проект фотофіксацією об’єкту. Дизайнеру потрібно сфотографувати кожну кімнату вашої квартири. Це робиться, щоб не пропустити жодного важливого нюансу: нестандартних отворів, сходів, виступів, ніш чи інших особливостей інтер’єру, які обов’язково треба буде врахувати у новому дизайні.

Етап 2. Планування

Готуємо перепланування. Обміри знято і тепер приблизно тиждень піде на підготовку плану перепланування. Для початку дизайнер накреслить у масштабі докладний план квартири з несущими стінами. А потім, врахувавши всі ваші побажання та технічні особливості вашої квартири, запропонує вам кілька варіантів планування квартири з розставленими меблями.
Підготовка договору. Паралельно з вами зв’яжеться менеджер, щоб обумовити умови підписання договору.
Обговорення планування. На зустрічі з дизайнером ви обговорите ті варіанти перепланування, які він вже підготував. Буває, що в процесі обговорення старі плани відкидаються та з’являються нові. У будь-якому випадку, будемо підбирати різні варіанти, поки ви повністю не залишитеся задоволені новим плануванням.
ВАЖЛИВО! Обговорення прикладів інтер’єрів. Як тільки ви визначитеся із планом перепланування, настає, мабуть, найвідповідальніший момент у всьому дизайн-проекті – вибір інтер’єру вашої майбутньої квартири. Для цього краще підготувати різні варіанти інтер’єрів, які вам подобаються. Виберіть по 2-3 картинки на кожну кімнату. Відштовхуючись від цих фотографій, дизайнер стане створювати ваш майбутній дизайн, тому важливо, щоб ви відбирали картинки, в яких вам подобається сама атмосфера проекту, а не окремі деталі. Дизайнер ставитиме вам багато питань щодо кольорового рішення, стилістики, оздоблювальних матеріалів – загалом, як ви розумієте, треба обговорити дуже багато деталей, так що зустріч буде тривалою.
Передплата 30% та підписання договору. Передоплату у розмірі 30% від загальної суми ми приймаємо як за готівковий, так і за безготівковий розрахунок. Після цього сама процедура підписання договору забере зовсім небагато часу, адже всі документи вже будуть підготовлені та роздруковані.

Етап 3. 3D візуалізація кухні та вітальні

Підготовка. На те, щоб створити дизайн вітальні та кухні в 3D, знадобиться приблизно два тижні, все залежить від складності дизайну. Швидше за все, протягом цих тижнів, ви ще зустрінетеся з дизайнером, щоб уточнювати питання по інтер’єру, що виникли в ході роботи.

Обговорення. Для обговорення 3D візуалізації з вами зв’яжуться на заплановану зустріч. Ви розповісте дизайнерові про своє перше враження від інтер’єру, поговоріть про кожен предмет обстановки окремо – тут дрібниць просто не буде! Всі ваші зауваження та пропозиції дизайнер обов’язково занотує та врахує.

Етап 4. 3D візуалізація інших кімнат

Підготовка 3d візуалізації спальні. Зазвичай стилістика вітальні та кухні задає тон всій квартирі і виходячи з цього, дизайнер підготує 3D інших кімнат вашої майбутньої квартири чи будинку. При нагоді він врахує зауваження та внесе всі зміни в 3D кухні та вітальні. Ця робота займе приблизно ще тиждень.

3D спальні обговорення. Тут все пройде як минулого разу – ви обговорите з дизайнером готову 3D спальні. Усі побажання знову будуть записані.

Підготовка до наступного етапу. Креслення. Перш ніж приступити до такого важливого етапу, як створення креслень, ви знову зустрінетеся з дизайнером. Цього разу вирішуватимуться такі питання: де розмістити розетки, вимикачі, скільки світильників у кімнатах передбачити, чи будуть у квартирі багаторівневі стелі, в якому напрямку слід укласти підлогове покриття і т. д.

Передплата 40%. Настав час для оплати другої передоплати. Як тільки гроші буде внесено, дизайнер візьметься за підготовку креслень.

Етап 5. Креслення

Приблизно два тижні піде у дизайнера на підготовку креслень для ремонтної бригади. Нижче наведемо варіант альбому для стандартного проекту квартири. Якщо вам знадобиться ще якийсь додатковий, завжди можна буде його запросити у дизайнера.
Демонтаж. Все, що в квартирі має піддатися демонтажу, буде вказано на цьому плані: стіни, які треба знести, дверні отвори, які треба прибрати або перенести і т.д.

Монтаж. Нові перегородки, розміри дверних отворів та їх кількість, утеплені стіни, звукоізоляція – все це вказується на плані монтажу.

Розгортки та розрізи. Буває, що в оформленні стін використовується кілька різних оздоблювальних матеріалів – у такому разі дизайнер інтер’єру готує розгортки. У кресленні з розрізами буде вся докладна інформація за розмірами для ніш із гіпсокартону, багаторівневими стелями, прихованими карнизами тощо.

Розетки. На цьому кресленні будуть відзначені не тільки розетки, їх тип і місцезнаходження, а й регулятори теплої підлоги, електрощитова, водонагрівач, домофон тощо.

Світло. На плані освітлення будуть вказані всі освітлювальні прилади в квартирі, різні типи вимикачів та їх прив’язки до світильників.

Стелі. На цьому плані будуть перераховані та вказані матеріали, що використовуються в оформленні стель у квартирі (підвісна, натяжна, штукатурка), а також можливі перепади їхнього рівня.

Підлоги. Тут відображені всі покриття для підлоги квартири (паркетна дошка, плитка і т. п.), а також напрямок їх укладання.

Меблі на замовлення. Меблі, які необхідно зробити на замовлення, її місцезнаходження та розміри – все це буде відображено на даному кресленні. (При необхідності вимаєте можливість замовити в нас прорахунок меблів на замовлення та вже готових меблів для вашого проекту.)

Оплата решти 30%. Тепер вам залишилося лише сплатити останні 30%. При зустрічі  ми віддаємо вам роздруковані альбоми з 3D візуалізацією та кресленнями, а ви підписуєте акт наданих послуг.

Замовте прорахунок з урахуванням осінньої ЗНИЖКИ прямо зараз!

    REGISTER

    Ваші персональні дані будуть використовуватися для підтримки вашого досвіду на цьому веб-сайті, для управління доступом до вашого облікового запису та для інших цілей, описаних у нашій політика конфіденційності.