Funio

Магазин

Гардеробні

Дізнайтеся про нашу систему знижок

Гардеробні
під замовлення

Замовити

Переваги студії Funio

Гарантія на наші проекти

Реалізуємо будь-яку ідею

Тільки якісні матеріали

Швидка реалізація проекту

Наші роботи

Як ми працюємо

Замір і дизайн

Підписання договору

Виробництво

Доставка та монтаж

Замовте прорахунок з урахуванням осінньої ЗНИЖКИ прямо зараз!

  Гардеробні на замовлення від студії Funio

  Якщо у вас в квартирі або будинку є місце не просто для шафи, а для повноцінної гардеробної, то вам дуже пощастило. Гардеробні допомагають розвантажити простір і позбутися від зайвих меблів, при цьому вміщуючи в себе дуже багато речей.

  І тут слід уточнити: щоб гардеробна була дійсно місткою і корисною, вона повинна бути ретельно продумана і правильно спроектована. І ми, студія меблів «Funio», з радістю допоможемо вам не тільки продумати таку систему, якій буде зручно користуватися і вам, і членам вашої сім’ї, а й втілити проект в реальність.

  Створюючи гардеробні на замовлення в місті Київ, ми завжди намагаємося врахувати всі побажання замовників і максимально задіяти всі корисний простір, зробивши навіть саме невелике приміщення якомога більш містким і зручним для зберігання речей.

  Замовляючи гардеробні у нас, ви можете бути впевнені, що ми подбаємо про все, починаючи з точних вимірів і розробки дизайн-проекту і закінчуючи установкою вбиральні системи у вас вдома. Доставляємо по Києву і області.

  Залишилися до нас питання?

  Для нас немає не реалізованих ідей, нездійсненних завдань.
  Залиште свій контактний номер і наш фахівець проконсультує Вас у зручний для вас час!

   REGISTER

   Ваші персональні дані будуть використовуватися для підтримки вашого досвіду на цьому веб-сайті, для управління доступом до вашого облікового запису та для інших цілей, описаних у нашій політика конфіденційності.