Funio

Магазин

Кухні

Дізнайтеся про нашу систему знижок

Дизайнерські кухні
під замовлення

Прорахувати ціну

Переваги студії Funio

Гарантія на наші проекти

Реалізуємо будь-яку ідею

Тільки якісні матеріали

Швидка реалізація проекту

Наші роботи

Замовте прорахунок з урахуванням зимньої 5% ЗНИЖКИ прямо зараз!

  Як ми працюємо

  Замір і дизайн

  Підписання договору

  Виробництво

  Доставка та монтаж

  Прорахунок вартості кухні

   Розміщення меблів

   Вкажіть розмір у мм:

   А

   Б

   Виберіть фасад

   Матеріал корпусу

   Стільниця

   Комплектація

   Отримати результат

   Вартість кухні*:

   Вартість кухні* – максимально наближена до кінцевої, з урахуванням середньої ціни на матеріали, доставку та монтаж виробу.

   Якщо після отримання приблизного прорахунку вартості вашої кухні ви вирішили її замовити у нашій студії до нового року, то після затвердження фінальної ціни ви отримаєте 10% знижку у подарунок.

   Кухні під замовлення від студії Funio

   Найчастіше серцем будинку є кухня, адже саме там ми щодня проводимо досить багато часу. До речі, дослідники підрахували, що ми знаходимося на кухні в середньому близько 18 років нашого життя. Уявіть, якими безрадісними можуть бути ці роки, якщо ваша кухня вам з якихось причин не подобається. Але якщо ж кухня повністю задовольняє вас як естетично, так і функціонально, то часу на ній напевно буде приносити вам тільки позитивні емоції. І ми знаємо, як зробити саме таку кухню.

   Ми виготовляємо стильні кухні на замовлення, грунтуючись на ваших індивідуальних перевагах

   Ми робимо кухні в Києві та Київській області з ДСП і МДФ з різними покриттями (фарба, плівка, шпон, акрил), кухні з профільними, рамковими і навіть дзеркальними фасадами, а також кухні з масиву дерева. Широкий вибір матеріалів дозволяє втілити в життя будь-які стильові, дизайнерські і технічні рішення, а їх перевірена якість гарантує довгий термін роботи всіх механізмів і деталей на кухні. У своїх ескізах ми завжди продумуємо і враховуємо ваші потреби і переваги, конструктивні особливості конкретного приміщення, а також численні ергономічні нюанси. Завдяки цьому наші кухні під замовлення не просто радують око, а є максимально функціональними і зручними у використанні і догляді. Замовляйте кухню у професіоналів в місті Київ.

   Залишилися до нас питання?

   Для нас немає не реалізованих ідей, нездійсненних завдань.
   Залиште свій контактний номер і наш фахівець проконсультує Вас у зручний для вас час!

    REGISTER

    Ваші персональні дані будуть використовуватися для підтримки вашого досвіду на цьому веб-сайті, для управління доступом до вашого облікового запису та для інших цілей, описаних у нашій політика конфіденційності.