Funio

Магазин

Шафи купе

Дізнайтеся про нашу систему знижок

Шафи купе
під замовлення в Києві

Замовити

Переваги студії Funio

Гарантія на наші проекти

Реалізуємо будь-яку ідею

Тільки якісні матеріали

Швидка реалізація проекту

Наші роботи

Як ми працюємо

Замір і дизайн

Підписання договору

Виробництво

Доставка та монтаж

Замовте прорахунок з урахуванням осінньої ЗНИЖКИ прямо зараз!

  Шафи купе під замовлення від студії Funio

  Коли ми думаємо про те, як максимально ефективно використовувати корисний простір в квартирі і як організувати зберігання якомога більшої кількості речей, на думку відразу ж приходить шафа-купе. І дійсно – ось уже багато років саме шафи-купе залишаються найпопулярнішою і затребуваною меблями на замовлення завдяки своїй місткості.

  Ось вже більше 5 років ми в студії меблів «Funio» виготовляємо шафи-купе на замовлення в місті Київ, за індивідуальними ескізами. У своїй роботі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали і фурнітуру від перевірених європейських виробників і застосовуємо різні сучасні технології для зовнішнього оформлення наших виробів.

  Ви можете замовити замір та опрацювання ескізу майбутнього шафи-купе у нас або принести свій ескіз або навіть просто фотографію вподобаного шафи – ми працюємо з усіма цими варіантами. Ми не просто можемо зробити для вас шафа-купе будь-якого розміру, форми і дизайну – ми допоможемо зробити його максимально зручним саме для вашого користування протягом довгого часу.

  Залишилися до нас питання?

  Для нас немає не реалізованих ідей, нездійсненних завдань.
  Залиште свій контактний номер і наш фахівець проконсультує Вас у зручний для вас час!

   REGISTER

   Ваші персональні дані будуть використовуватися для підтримки вашого досвіду на цьому веб-сайті, для управління доступом до вашого облікового запису та для інших цілей, описаних у нашій політика конфіденційності.